O spoločnosti PROKOM SR s.r.o.

PROKOM SR s.r.o.

Spoločnosť PROKOM SR s.r.o. (IČ: 36705101)  bola založená 30.11.2006 a je zapísaná v Obchodnom registri vedenom Okresným súdom v Bratislave (oddiel: Sro, vložka číslo: 43342/B).

Spoločnosť má 20 zamestnancov, disponuje vlastným vozovým parkom a je finančne stabilná nezávislou spoločnosťou, ktorá pôsobí aj na slovenskom trhu skrze svoju dcérsku spoločnosť PROKOM SR s.r.o.

Od svojho vzniku sa spoločnosť snažila nadväzovať kontakty na fínskom trhu so stavebnými materiálmi, pretože si po vlastných skúsenostiach bola vedomá kvality a precíznosti spracovania fínskych produktov. Časom tak spoločnosť získala titul výhradného dovozcu pre Slovenskú Republiku pre niekoľko celosvetovo známych výrobkov renomovaných firiem.

Výrobca tepelne upraveného dreva LunaWood

 

PROKOM SR s.r.o. zastupuje na slovenskom trhu so stavebnými materiálmi tieto spoločnosti:

KATEPAL Oy – výrobca strešného asfaltového ( bitúmenového ) šindľa KATEPAL

Oy Lunawood Ltd - výrobca tepelne spracovanej fínskej borovice (thermowood), známej pod obchodným názvom LunaWood

V roku 2009 sa navyše spoločnosť PROKOM R&S s.r.o. začala zaoberať výrobou záhradného nábytku z materiálu ThermoWood® pod vlastným názvom PROWOOD.

Výrobca strešného šindľa Katepal

Stratégia našej spoločnosti bola založená na predaji kvalitných produktov za veľmi priaznivé ceny, ku ktorým ponúkame kompletný a bezplatný servis. Väčšinu našich materiálov ( okrem atypických ) máme skladom a sme schopní Vám ich dodať od akéhokoľvek množstva do 3-5 pracovných dní v rámci celej SR, a to samozrejme formou bezplatnej dopravy.

Počas dlhých rokov svojej pôsobnosti na slovenskom trhu si spoločnosť PROKOM SR s.r.o. vydobyla pevné a stabilné miesto a pýši sa povesťou rýchleho a spoľahlivého dodávateľa.

Nakupujte u nás a my sa o všetko postaráme…

Vaša spoločnosť PROKOM SR s.r.o.