Silný, vodou umývateľný bezrozpúšťadlový odstraňovač farieb

-10%

Znížená cena!

Odstránenie náterov a farieb z dreva aj kovu OWATROL DILUNETT


Silný, vodou umývateľný bezrozpúšťadlový odstraňovač farieb bez obsahu riedidla, ktorý odstráni akúkoľvek olejovú farbu, farbu na alkydovej báze, lak aj moridlo na drevo.

SKLADOM

  • 1 l
  • 2,5 l
  • 25,00 €

    -10 %

  • 22,50 €

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLOWATROL DILUNETT je silný, vodou umývateľný odstraňovač farieb bez obsahu riedidla, ktorý odstráni akúkoľvek olejovú farbu, farbu na alkydovej báze, lak aj moridlo na drevo. Nevyžaduje dohľad či okamžité odstránenie zmäkčeného náteru.

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLDILUNETT odstraňuje až 8 vrstiev finálneho náteru pri jednej aplikácii. Vhodný prakticky pre akýkoľvek povrch vrátane dreva, kovu, plastu a GRP (sklolaminátu). Gélová konzistencia odstraňovača DILUNETT nesteká a je tak ideálna pre zvislé povrchy, komplikované plochy a zložité drevené prvky, z ktorých je nutné odstrániť pôvodné nátery.

Odstránenie starých náterov a farieb OWATROL DILUNETT

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z masívu ThermoWood® - OWATROL GRAPHITE GREY
Balenie:Plechovka 1 liter a 2,5 litra
Výdatnosť:4 m2 / liter (spotreba sa líši v závislosti na metóde nanášania a štruktúre povrchu)

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLDILUNETT sa ľahko nanáša a rozpúšťa farby aj v najmenších vybraniach a najjemnejších detailoch. Zmäkčuje všetky nahromadené vrstvy, aby čistenie a odstraňovanie bolo čo najjednoduchšie. Neobsahuje VOC (prchavé organické zlúčeniny) a je nehorľavý. Odstraňovač DILUNETT je bezpečný pre použitie v málo vetraných alebo uzavretých priestoroch.

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLVhodný aj pre obnovu dožívajúceho náteru AQUADECKS, kedy sa v ploche vyskytujú miesta stále funkčného náteru, ktorý bol miestami nanesený vo väčšej miere. Tieto miesta odporúčame ošetriť (stačí lokálne) prostriedkom DILUNETT a následne celú plochu zjednotiť - vyčistiť a neutralizovať prostriedkom NET-TROL.

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLTakto je povrch ideálne pripravený pre aplikáciu novej vrstvy finálneho náteru OWATROL AQUADECKS.

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLViac o tomto prostriedku nájdete v technickom liste, ktorý visí v záložke „KU STIAHNUTIU“.

Video

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLOdstránenie starého náteru prípravkom OWATROL DILUNETT

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLOdstránenie starého náteru prípravkom DILUNETT následné zjednotenie vyčistenie prípravkom NET-TROL

Technická podpora:
+421 243 414 021

(Nepovinné)
*(Povinné)
(Nepovinné)
Odoslať otázku!

Sdílení:

Facebook Twitter