Odšeďovač OWATROL NET-TROL pre znovuoživenie farieb záhradného nábytku

Odšeďovač a čistič dreva OWATROL NET-TROL – renovácia ThermoWood


Odstraňovač drevnej šedi a čistič vonkajších drevených povrchov. Odstraňuje špinu z povrchu a vracia tak drevu jeho pôvodný jas.

SKLADOM

  • 1 l
  • 2,5 l
  • 25,00 €

    -10 %

  • 22,50 €

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLOWATROL NET-TROL je vysoko účinný čistič a rozjasňovač, ktorý oživuje šedé, počasím ošľahané exteriérové drevo, ktoré je vzhľadom k svojej pôvodnej farbe nedokonalé. Na rozdiel od bieliacich čističov a čističov na báze chlóru nenarušuje drevené vlákna. NET-TROL odstraňuje z povrchu špinu a vracia jasný a živý vzhľad nielen drevu, ale všetkým povrchom.

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLOdšeďovač OWATROL NET-TROL obnovuje prirodzenú farbu dreva ThermoWood, ktorá je rovnaká v celom priereze, odstraňuje špinu z povrchu a vracia tak drevu jeho pôvodný jas. Neobsahuje chlór a nepoškodzuje vlákna.

Odšeďovač a čistič dreva OWATROL NET-TROL

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z masívu ThermoWood® - OWATROL NET-TROL
Balenie:Plechovka 1 liter a 2,5 litra
Výdatnosť:5 až 10 m2 / liter (spotreba sa líši v závislosti na starobe a štruktúre povrchu)

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLProstriedok odporúčame používať pri pravidelne údržbe náterom AQUADECKS.

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLNET-TROL veľmi dobre odmastí, vyčistí a neutralizuje povrch dreva a pripraví ho ideálne na novú vrstvu obnovovacieho náteru.

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLViac o tomto prostriedku nájdete v technickom liste v záložke „KU STIAHNUTIU“.

Video

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLOdstránenie sedi prípravkom OWATROL NET-TROL

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLOdstránenie sedi prípravkom NET-TROL následný náter prostriedkom AQUADECKS

Technická podpora:
+421 243 414 021

(Nepovinné)
*(Povinné)
(Nepovinné)
Odoslať otázku!

Sdílení:

Facebook Twitter