Záhradný stôl ST2 167 PROWOOD z odolného materiálu ThermoWood.

Záhradný stôl drevený PROWOOD z ThermoWood - Stôl ST2 167


Záhradný stôl drevený PROWOOD vyrobený z materiálu ThermoWood®. Životnosť materiálu ThermoWood® minimálne 30 rokov.

Celkové rozmery: 167x80x76 cm

SKLADOM

  • 350,00 €

    -40 %

  • 210,00 €

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z unikátneho materiálu ThermoWood®

Drevený zahradný nábytok PROWOOD - Stôl ST1 167Drevený nábytok je určený pre vonkajšie použitie aj do vlhkého prostredia.

Použitie produktov PROWOOD

Drevený zahradný nábytok PROWOOD - Stôl ST1 167Do vlhkého prostredia ako sú bazény, sauny, wellness centrá, pre vonkajšie použitie ako je posedenie v záhradách, na terasách, ako nábytok do altánov a pergolí, k vonkajším bazénom a vírivým vaniam alebo ako balkónový nábytok.

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z masívu ThermoWood® - Stôl ST2 167

Drevený zahradný nábytok PROWOOD - Stôl ST2 167
Celkové rozmery (dĺžka/šírka x hĺbka x výška):167 x 80 x 76 cm
Hmotnosť balenia (krabica):24 kg
Rozmery balenia (krabica):152 x 38 x 13 cm
Plocha materiálu produktu pre náter:5 m2
Odporúčané množstvo náteru OWATROL AQUATHERM:1 l
Odporúčané množstvo konzervačného prostriedku PCD 91:
(balenie 300 ml PCD 91 vystačí priemerne na 10 výrobkov PROWOOD)
0,02 - 0,05 l
 

Hlavné výhody a popis materiálu ThermoWood®

Výhody a popis materiálu ThermoWood®Výhody a popis materiálu ThermoWood®Výhody a popis materiálu ThermoWood®Výhody a popis materiálu ThermoWood®

Balenie

Drevený zahradný nábytok PROWOOD - Stôl ST1 167Produkt je dodávaný v krabiciach v rozloženom a povrchovo neošetrenom stave.
Drevený zahradný nábytok PROWOOD - Stôl ST1 167Súčasťou balenia je veľmi podrobný montážny návod a komponenty k veľmi jednoduchému zloženiu produktu.

Popis dreveného záhradného nábytku PROWOOD

Drevený zahradný nábytok PROWOOD - Stôl ST1 167Kolekcia dreveného záhradného nábytku PROWOOD je zložená z 18 základných produktov (stoly, kreslo, stoličky, lavica a lehátko). Vďaka tejto širokej škále výrobkov a ich variabilite je možné tieto spolu kombinovať až do 50 rôznych setov..

Drevený zahradný nábytok PROWOOD - Stôl ST1 167Podľa finančných či priestorových možností si sami môžete zvoliť, ako bude Vaša záhradná zostava vyzerať. Naše produkty sú vyrobené a zabalené do kartónových krabíc tak, aby ste ich mohli jednoducho prepraviť a sami zmontovať pomocou priloženého spojovacieho materiálu a podľa priložených montážnych návodov.

Drevený zahradný nábytok PROWOOD - Stôl ST1 167Samotnú výrobu záhradného nábytku PROWOOD vykonávame na päťosom CNC obrábacom centre P.BACCI JET, ktoré je zárukou vysokej kvality pri obrábaní a tej najvyššej presnosti výroby vo svojom obore.

Povrchová úprava nábytku PROWOOD

Konzervačný prostriedok OWATROL PCD 91 na ochranu rezných plôchDrevený zahradný nábytok PROWOODPre minimalizáciu poškodení UV žiarením a poveternostnými vplyvmi je nutné všetky povrchy nábytku PROWOOD povrchovo ošetriť ochranným náterom, pričom zvláštnu pozornosť treba venovať koncovým rezným plochám (čelám). Otvorené rezné plochy (čelá) pred aplikáciou finálnej povrchovej úpravy ošetrite špeciálnym prostriedkom z našej ponuky určeným pre konzerváciu rezných plôch (OWATROL PCD 91).

Pre finálne ošetrenie nábytku PROWOOD odporúčame použiť náterové hmoty dodávané našou firmou (OWATROL AQUATHERM®).

Thermowood<sup>®</sup>Drevený zahradný nábytok PROWOODV prípade, že budete vyberať náterovú hmotu samostatne, odporúčame vodou riediteľné pigmentované oleje s UV ochranou na báze alkydových alebo akrylových živíc. Použitie samotných olejov na prírodnej či syntetickej báze nie je odporúčané.

Drevený zahradný nábytok PROWOODV prípade, že nábytok PROWOOD nie je povrchovo ošetrený (je nedostatočne alebo nevhodne ošetrený) náterovou hmotou, nezníži to nijak zásadne jeho životnosť, ale nie je možné garantovať všetky deklarované vlastnosti materiálu, vznikanie väčších než vlásočnicových trhlín a tiež jeho nerovnomerné farebné zmeny.


Nami odporúčané nátery OWATROL AQUATHERM® ponúkame v troch odtieňoch:

OWATROL – AQUATHERM
Odtieň: HONEY
ThermoWood® pred / po nátere
Náter OWATROL – AQUATHERM
OWATROL – AQUATHERM
Odtieň: TEAK
ThermoWood® pred / po nátere
Náter OWATROL – AQUATHERM
OWATROL – AQUATHERM
Odtieň: GRAPHITE GREY
ThermoWood® pred / po nátere
Náter OWATROL – AQUATHERM

Drevený zahradný nábytok PROWOOD - Stôl ST1 167 Pri každom produkte záhradného nábytku PROWOOD nájdete odporúčané množstvo náteru OWATROL AQUATHERM® a konzervačného prostriedku OWATROL PCD 91. Množstvo náteru OWATROL AQUATHERM® je vypočítané na aplikovanie náteru v celej ploche produktu v dvoch štandardných vrstvách, podľa technického listu náteru OWATROL AQUATHERM®. Podľa množstva objednaných produktov si spočítajte odporúčané množstvo ošetrujúcich prostriedkov a objednajte si potrebný počet balení patričného objemu. Alebo môžete využiť náš kalkulátor spotreby ošetrujúcich prostriedkov OWATROL pre vami zvolené výrobky.

Drevený zahradný nábytok PROWOOD - Stôl ST1 167Nami odporúčané ošetrujúce prostriedky OWATROL môžte zakúpiť v záložke „Príslušenstvo“, kde nájdete k týmto produktom aj podrobné informácie.

Výroba nábytku z unikátneho materiálu ThermoWood®

Drevený zahradný nábytok PROWOOD - Stôl ST1 167Pre výrobu dreveného záhradného nábytku PROWOOD sme zvolili materiál ThermoWood®, pretože je úplne výnimočný - kombinácia tuhej fínskej borovice s ojedinelou technológiou tepelnej úpravy v teplotnom rozmedzí 160 - 215 ˚C.

Drevený zahradný nábytok PROWOOD - Stôl ST1 167Pri výrobe tepelne upraveného dreva ThermoWood® sa používa iba teplo a para. Teplotnou a vlhkostnou úpravou zmení materiál ThermoWood® svoju vnútornú štruktúru a získa tým nové fyzikálne a mechanické vlastnosti - dlhšiu trvanlivosť, odolnosť proti hnilobe, vyššiu tvrdosť, rozmerovú stálosť a dochádza pri nej k zníženiu absorpcie vlhkosti, a to až o 50 % oproti tepelne neupraveným drevinám. Miera prehnutia je pri materiály ThermoWood® nižšia až o 90 % oproti tepelne neupraveným drevinám, čo veľmi zvyšuje životnosť vykonanej povrchovej úpravy.

Drevený zahradný nábytok PROWOOD - Stôl ST1 167Pri tepelnom procese dochádza navyše k odstráneniu (vytesneniu) všetkej živice a ďalších biologických látok, takže je materiál ThermoWood® schopný odolávať všetkým drevokazným škodcom a hubám.

Drevený zahradný nábytok PROWOOD - Stôl ST1 167Vďaka týmto pozitívnym zmenám svojich vlastností a vnútornej štruktúry je masívny materiál ThermoWood® schopný minimálne 30 ročnej životnosti pri priamom použití v exteriéri, a to aj bez povrchového ošetrenia, čo je doložené certifikátom o biologickej odolnosti KOMO holandskej spoločnosti SKH a britským certifikátom BRE.

Rozmery použitého materiálu ThermoWood®

Drevený zahradný nábytok PROWOOD - Stôl ST1 167konštrukčné a nosné prvky - hranoly 42 x 42 mm, 42 x 68 mm, 42 x 92 mm a 42 x 117 mm.
Obvodové a vzperné prvky (oporné pri laviciach) - dosky 26 x 117 mm a 26 x 92 mm.
Vrchné dosky stolov, oporné a dosadacie plochy - dosky 26 x 92 mm.

DREVENÝ ZÁHRADNÝ NÁBYTOK PROWOOD - profil SHP 26 x 92 mmDREVENÝ ZÁHRADNÝ NÁBYTOK PROWOOD - profil SHP 26 x 117 mmDREVENÝ ZÁHRADNÝ NÁBYTOK PROWOOD - profil SHP 42 x 42 mmDREVENÝ ZÁHRADNÝ NÁBYTOK PROWOOD - profil SHP 42 x 68 mmDREVENÝ ZÁHRADNÝ NÁBYTOK PROWOOD - profil SHP 42 x 92 mmDREVENÝ ZÁHRADNÝ NÁBYTOK PROWOOD - profil SHP 42 x 117 mm

Drevený zahradný nábytok PROWOOD - Stôl ST1 167Životnosť masívneho dreva ThermoWood® je pri použití v exteriéri min. 30 rokov!

Drevený zahradný nábytok PROWOOD - Stôl ST1 167Podrobné informácie o ThermoWood® nájdete na stránkac www.prokom-sr.sk.

Technická podpora:
+421 243 414 021

(Nepovinné)
*(Povinné)
(Nepovinné)
Odoslať otázku!
Odstraňovač drevnej šedi a čistič vonkajších drevených povrchov. Odstraňuje špinu z povrchu a...

Finálny penetračný a priľnavý náter na drevo s UV ochranou. Ide o pigmentovaný vodou riediteľný...

Finálny penetračný a priľnavý náter na drevo s UV ochranou. Ide o pigmentovaný vodou riediteľný...

Silný, vodou umývateľný bezrozpúšťadlový odstraňovač farieb bez obsahu riedidla, ktorý odstráni...

Finálny penetračný a priľnavý náter na drevo s UV ochranou. Ide o pigmentovaný vodou riediteľný...

PCD 91 je konzervačný prostriedok na vodnej báze na konzerváciu otvorených rezných plôch (čiel)....

Sdílení:

Facebook Twitter