Tipy pre výber záhradného nábytku

Tipy pre výber záhradného nábytku

Správne zvolený záhradný nábytok prináša vonkajším priestorom funkčnosť a pohodlie. S priestorným stolom a jednoducho ovládateľnými stoličkami premeníte klasickú pergolu na obľúbené miesto Vášho domu. Vybavte verandu lavicami s množstvom vankúšov a kresiel a stane sa tak v teplých mesiacoch druhou obývačkou. Tiež malé balkóny a záhradky budú pozývať k tomu, aby ste vonku trávili čo najviac času. Až na tri ročné obdobia sa môžu stať Vašou obľúbenou destináciou pre relaxáciu osamote, s rodinou či priateľmi. Pripravili sme pre vás tie najlepšie tipy pre výber záhradného nábytku. Premyslené plánovanie zabezpečí nadčasový únik z rušného sveta bližšie k prírode.

Urobte si zoznam

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z masívu ThermoWoodZačnite tým, že zapremýšľate, akému účelu Váš vonkajší priestor bude slúžiť. Chceli by ste na ňom večerať v teplé letné večery? Alebo by ste na ňom radi usporiadali narodeninové oslavy Vás aj Vašich detí? Alebo skôr hľadáte zákutie pre čítanie knižiek?

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z masívu ThermoWoodUrobte si zoznam všetkých vecí, ktoré by ste chceli vonku robiť a použite ich ako vodítko pre výber potrebného nábytku. Pokiaľ má Vaša terasa primárne slúžiť pre neformálne večierky, nie je nutný jedálenský stôl. Zamerajte sa na dostatočný počet miest na sedenie a niekoľko odkladacích stolíkov.

Zvoľte jednoduchú údržbu

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z masívu ThermoWoodVyhraďte si prevažnú časť času, ktorý strávite vonku, na vychutnanie čerstvého vzduchu, miesto toho, aby ste ho strávili staraním sa o nábytok. To zabezpečíte tým, že zvolíte nábytok s jednoduchou údržbou. Väčšina masívu toto spĺňa. A materiál ThermoWood® sa touto vlastnosťou priamo vyznačuje. Tento verný materiál odoláva všetkým vplyvom nehostinného počasia a vydrží naveky krásny.

Zvážte priestor pre „zazimovanie“

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z masívu ThermoWoodPridajte na životnosti Vášho nábytku tým, že ho mimo sezónu ukladáte v chránenom mieste, napríklad v garáži či pivnici. Aj odolné materiály, ako je masív alebo železo, vydržia dlhšie, pokiaľ ich v dobe nepoužívania uskladníte. Nábytku PROWOOD všeobecne nevadí vlhkosť, preto ho stračí na zimu zraziť k sebe a prekryť ho netransparentnou fóliou.


Investujte do kvality

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z masívu ThermoWoodTo, čo si zaplatíte, dostanete. Lebo plastové stoličky môžu vyzerať dobre pár mesiacov, ale čoskoro na nich uvidíte známky, ktoré na nich zanechalo počasie. To isté sa stane s bežným drevom. Plánujte, premýšľajte, hľadajte recenzie, pýtajte sa.

Pozerajte pod nohy

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z masívu ThermoWoodZriaďte nábytok tak, že ho postavíte na nezničiteľný povrch. Na trhu nájdete veľa noviniek v podobe vonkajších kobercov aj staré dobré klasické dláždené podlahy. Sú príjemné na dotyk, v lete chladia a v kombinácii s prírodným drevom vyzerajú nádherne. Celá kolekcia nábytku PROWOOD je osadená plastovými klzákmi, takže Vám posuny nábytku nebudú robiť problémy na akomkoľvek povrchu.

Vyhľadajte viacúčelové kúsky

Drevený záhradný nábytok PROWOOD z masívu ThermoWoodPozerajte po premyslených kúskoch. Lavica, ktorá poslúži ako miesto navyše pri nečakanom večierku alebo stolička, ktorá poslúži aj počas večere, kam prišlo viac osôb, sú tým najlepším príkladom. Záhradný nábytok PROWOOD má elegantný design a umožní Vám v prípade potreby použitie aj v interiéri.